Skocz do zawartości
kosmikta5252

Mediabox kupiłem co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem mediabox+ dekoder na allegro z jakąś kartą dzwoniłem do nc+ powiedzieli mi ze kazda karta jest przyporzadkowana do dekodera ja mam umowe i swoja karte i powiedzieli ze nie bedzie mi dzialalo. Czy to prawda? Czy można jakoś zrobić żeby dekoder działał no mojej karcie?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to niezła lipa. Podaj z ciekawości linka gdzie można coś takiego kupić? Nic nie zrobisz. Tego boxa nie można kupić na własność. Tylko umowa. W tym momencie jest w sumie bez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to możesz go postawić na półkę i patrzeć na niego. Bo telewizji nie obejrzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAAA kit jak inne tego typu na allegro, ja kupiłem do nokii n95 baterie za 18 zeta , która miała mieć aż 5000 mah :D :D :D :D :D :D :D :D i wcale nie działa :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam zamiaru straszyć, ale lepiej uważać z kupowaniem dekoderów NC+ z allegro.

Tak jak Gmeru napisał , box nie jest do kupienia oficjalnie.

Ja swojego czasu, 4-5 lat temu, kupiłem z allegro dekoder Pace.

Po kilku miesiącach miałem wezwanie na policje.

Musiałem zwrócić sprzęt.

Na szczęście sprzedawca oddał kasę/lombard/.

Z tego co się dowiedziałem ,Cyfra składała takie zawiadomienia do Policji dosyć często ,a oni byli zobowiązani do podjęcia czynności.

Pewnie jak by się mocno uparli ,można postawić zarzut paserstwa nieumyślnego.

Oczywiście to było kilka lat temu,nie wiem jak jest teraz.

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nc+ jest nawet dział od takich spraw... też bym nie kupił... ale wpisałem na allegro i jest np. jedna aukcja gdzie gość napisał: jest moją własnością.. TJA... (ale np. Lombard to możliwa opcja..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mediabox+ nie jest dekoderem, który jest w wolnej sprzedaży na rynku. Kupiłes dekoder, który zgodnie z prawem jest własnością spółki ITI Neovision SA, operatora platformy nc+. Lepiej zwróć go do Sprzedającego i zgłoś ten przypadek allegro.

Jedyne dekodery, które można zakupić na własność w ofercie pre-paid lub MIX to ADB 5800S (tzw. biały), ADB 5800SX (tzw. czarny z nagrywarką), ADB 2849 i ADB 2850 (tzw. mydelniczki).

Jak kupujesz z oficjalnej dystrybucji w sklepach nie ma problemów, jak kupujesz na allegro możesz kupić dekoder będący własnością ITI Neovision SA bo te dekodery także uzywane są w ofertach abonamentowych i są uzyczane klientom.

Tak to wygląda.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...