Najgłośniejsze filmowe premiery lata w jakości Ultra HD Blu-ray

Chcesz znaleźć się w sercu Metropolis, by walczyć u boku Supermana o spokój mieszkańców miasta? A może wolisz obserwować dalsze losy Rocky’ego Balboa? Zdecyduj, na co masz ochotę i znajdź się w samym centrum akcji! Koniec sierpnia upłynie bowiem pod znakiem premier filmowych na płytach Blu-ray w jakości Ultra HD*, oferujących pełnię filmowych wrażeń.
   

Nowy, zintegrowany system Sony MCX-500 Multi Camera Live Producer mikser wideo

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty nowego produktu: systemu Multi Camera Live Producer. Model MCX-500 to przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające wydajność i możliwości techniczne, urządzenie idealnie sprawdza się jako zintegrowany mikser współpracujący z wieloma kamerami. Można go użyć do produkcji w firmach, instytucjach edukacyjnych, miejscach kultu religijnego, podczas uroczystości ślubnych itp. Pierwsza publiczna prezentacja systemu MCX-500 odbędzie się na targach BIRTV w Pekinie w dniach 24–27 sierpnia (stanowiska 8B01 i 2A243).


Pierwszy w polskiej dystrybucji film na Ultra HD Blu-ray – Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (2016) – wideo test

Cichym ukradkiem na polskie półki sklepowe wkroczył pierwszy film na nośniku Ultra HD Blu-ray w polskiej wersji językowej. Sprawcą całej sytuacji jest dystrybutor Galapagos. Jaki to film? Padło na Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (2016). Zapraszam na krótki wideo test z tego wiekopomnego wydarzenia ;)


Samsung KS9500/KS9800 (UE65KS9500) Test – Flagowy Direct LED, SUHD, Ultra HD Premium

Po premierze linii telewizorów SUHD 2016 wszyscy czekaliśmy na nadejście flagowego modelu Samsunga, który został zaplanowany na trzeci kwartał bieżącego roku. Nasi zachodni sąsiedzi mieli okazję gościć go już w swoich redakcjach wcześniej. Nam przyszło poczekać, aż do dnia dzisiejszego. Panie i Panowie przedstawiam Wam najmocniejszą propozycję od Koreańskiego producenta - KS9500.
 

Nagrody EISA 2016-2017 przyznane! Zobacz zwycięzców

Zgodnie z tradycją nagrody przyznawane przez stowarzyszenie EISA zostały nadane produktom przed targami IFA w Berlinie. Za najlepszy telewizor do kina domowego uznano model DX900 od Panasonica. To rzeczywiście topowy telewizor i trudno mu cokolwiek zarzucić. Co było do przewidzenia podobnie jak roku temu firma LG z modelem OLED LG Signature OLED65G6 zdobyła tytuł za High-end TV ale również nagrodę za najlepszy Smart TV co też nie jest niespodzianką. Wiele razy opisywaliśmy jak dobry i szybki jest system WebOS 3.0. Samsung natomiast otrzymał nagrodę za europejski telewizor 2016 z bardzo dobrym modelem KS9000. Listę telewizorów kończy Philips z nagrodą "najlepszy zakup" z modelem PUS7601.